Masterclass Gratuit: GLUTEN free Pizza and Bread!

masterclass-gratuit-gluten-free-pizza-and-bread

Masterclass Gratuit: GLUTEN free Pizza and Bread! Înscrie-te acum!

Asociația Pizzarilor Profesioniști din România în colaborare cu Asociația Română pentru Intoleranță la Gluten și 5 Stagioni are deosebita plăcere să vă invite la masterclass-ul gratuit GLUTEN FREE PIZZA & BREAD pe care îl vom organiza în data de 15.06.2021, începând cu ora 11:00, în Municipiul Brăila, strada General Eremia Grigorescu, nr. 24, Școala Națională de Excelență pentru Industria Ospitalității “Bella Italia“.

Evenimentul se întinde pe durata unei zile și este structurat în 3 părți:
  • prezentarea partenerilor / participanților
  • partea tehnică propriu-zisă de realizare a produselor fără gluten: pizza, pâine, grisine, focaccia
  • discuții libere, networking
Pentru înscriere vă rugăm să accesați link-ul de mai jos
Cu deosebit respect,
Echipa Asociației Pizzarilor Profesioniști din România