Despre noi

Asociatia Pizzarilor Profesionisti Din Romania, este o organizatie non-guvernamentala, unde scopul principal este promovarea sectorului-HORECA, -specializare pizza si panificatie.

Obiectivul si activitatile noastre sunt organizarea cursurilor de instruire si pregatirea in domeniul gastronomic, concursuri, competitii, evenimente si diverse manifestari in acest domeniu.

A.P.P.R., asociatie cu sediul central in Cluj-Napoca, dar si cu sedii in principalele orase din tara, cu instructori recunoscuti la nivel international.

Contacteaza-ne

Sediu Central – Str. Trâmbițașului, Nr. 19, 400000, Cluj-Napoca, Romania

Iuliana-Maria Apa

Membru Fondator | Instructor